Меню
м. Харків, ул.Сомовская, 12б
Наша адреса:
м. Харків, ул.Сомовская, 12б
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихiдний

Оплата

Оплата та доставка

Оплата здійснюється перед відправкой або при отриманні. При замовленні з післяплатою Ви сплачуєте аванс 100 грн., які є гарантією, що ви прийдете на пошту за відправленням. Сума авансу відмінусовується від загальной суми післяплати. Якщо товар прийшов пошкоджений чи прийшов не той, що замовляли, аванс повертається.
Замовлення, зроблене в інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського безготівкового перерахунку або при безпосередньому отриманні (замовлення з післяплатою на Новій пошті).
Доставка по Україні безкоштовна для покупок від 1000 грн.
Якщо вартість покупки 1000 грн та більше, її доставка безкоштовна. Послугу післяплати сплачує покупець, незалежно від суми замовлення.
Якщо вартість покупки менша 1000 грн, ви сплачуєте за доставку згідно тарифам Укрпошти. Замовлення на суму від 1000 грн відправляються за рахунок магазину. Послуга післяплати на даний момент на Укрпошті, у нас відсутня. Відправляємо по понеділках та четвергах.
Якщо вартість покупки перевищує 1000 грн, доставку оплачує магазин, якщо менше 1000 грн, ви сплачуєте за доставку згідно тарифів Нової пошти на відправлення “Склад-склад”. Послугу післяплати сплачує покупець на Новій пошті, незалежно від суми замовлення. Її вартість 20 грн + 2% від суми замовлення.
Відправляємо кожен день з понеділка по п’ятницю.