Меню
м. Харків, ул.Сомовская, 12б
Наша адреса:
м. Харків, ул.Сомовская, 12б
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихiдний

Угода користувача

Угода користувача

Шановний Покупець!

Перед здійсненням покупки в інтернет-магазині https://irista.com.ua/ ознайомтесь, будь ласка, з умовами Угоди користувача.

Цей договір між ФОП Стадник Іриной Вікторівной , надалі «Продавець» і користувачем послугами інтернет-магазину https://irista.com.ua/, надалі - «Покупець», є договором доручення на заказ та придбання і визначає основні умови заказу, придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://irista.com.ua/ (далі сайт, інтернет-магазин) Покупець, діє з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Угода) на наступних умовах.

1. Основні положення.

1.1. Наступна Угода укладається між Покупцем і інтернет-магазином https://irista.com.ua/ в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті інтернет-магазина, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст. 633, ст. 641 и гл. 63 Цивільного кодексу України

Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою, шляхом оформлення замовлення на сайті.

1.4. Здійснити покупку в інтернет-магазині може будь яка фізична або юридична особа, яка здатна оплатити товар.

1.5 Адміністрація має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди користувача. Нова або змінена Угода стає дійсною після її розміщення на Сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами, він зобов'язаний:

  • відмовитися від доступу до Сайту;
  • не здійснювати покупки на Сайті;
  • припинити використання матеріалів Сайту

1.6 Оформлюючи замовлення на Сайті, Покупець погоджується з даною Угодою користувача повністю і без застережень.Покупець підтверджує, що всі умови цієї Угоди користувача йому зрозумілі і він приймає їх повністю.

1.7. Товар сплачується в національній валюті України при доставці товару або передпплатою безготівковим банківським переказом.

2. Оформлення замовлення на сайті.

2.1 Для оформлення замовлення на Сайті Покупець проходить процедуру оформлення замовлення і вносить необхідні дані, згідно запропонованій формі.

2.2 При оформленні замовлення на Сайті Покупець зобов'язується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні данні для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем і виконання взятих на себе зобов'язань.

2.3 В процесі оформлення замовлення на сайті Покупець вказує ПІБ (найменування) та номер телефону відповідальної за замовлення і/або Одержувача (в разі, якщо це дві різні особи). За всі дії, що здійснюються від Покупця, тобто з використанням його контактних даних, відповідальність несе виключно Покупець

3. Конфіденційність і персональні дані.

3.1 Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Адміністрація інтернет-магазину використовує інформацію про Покупця виключно з метою виконання замовлень.

3.2 Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно дає згоду Продавцю на збір і обробку своїх персональних даних для наступних цілей:

  • обробка замовлень на придбання товару або послуг;
  • отримання інформації про замовлення;
  • відправка телекомунікаційними засобами зв'язку (наприклад, по електронній пошті, мобільному телефону, месенджер) рекламних та спеціальних пропозицій або будь-який інший інформації про діяльність Сайту. Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, повідомлення та матеріали на електронну пошту Покупця, а також відправляти sms-повідомлення на мобільний телефон або за допомогою месенджерів, здійснювати дзвінки на вказаний при оформленні замовлення номер відповідального за замовлення, якщо це необхідно для виконання взятих на себе зобов'язань Продавця. Продавець має право здійснювати запис телефонних дзвінків з Покупцем з метою поліпшення якості обслуговування останнього, на що Покупець дає свою беззастережну згоду.

3.3 Покупець дає право Продавцю здійснювати обробку його персональних даних, відповідно до загальноприйнятої політики обробки персональних даних. Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій сторони (крім передачі даних особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентних державних органів). 

3.4 У разі небажання отримувати розсилку про рекламні акції, нові продукти і т.д., Покупець має право відмовитися від неї шляхом відправлення листа Продавцю або скориставшись відповідними формами (наприклад, через лист в електронній пошті).

3.5 Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення на Сайті. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної інформації при реєстрації на Сайті і оформленні замовлення, погоджується на всі ризики, пов'язані з недостовірністю такої інформації.

4. Інформація про товар.

4.1. Товар представлений в каталозі інтернет-магазину фото-зразками, які є власністю Продавця.

4.2. Фото кожного товару супроводжується додатковою інформацією: артикулом, описом и ціною.

4.3. Якщо на сайті представлена недостатня кількість інформації для прийняття покупцем рішення, Продавець повинен надати її по телефону або за допомогою електронної пошти.

5. Порядок придбання товару в інтернет-магазині.

5.1. Замовлення може бути оформлене Покупцем на Сайті або через офіційні сторінки інтернет-магазина в соціальних мережах. Після заповнення відповідної форми, Покупець відправляє дані про замовлення, завершуючи процес оформлення. Далі він отримує повідомлення про підтвердження замовлення, на зазначені при оформленні замовлення контактні дані, в електронному вигляді або по телефону.

5.2. Покупець може придбати товар, представлений на сайті, в будь-якій кількості без обмежень.

5.3. У разі відсутності товару, вказаного в інтернет-магазині, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, не залежних від Продавця, зазначене замовлення анулюється повністю або частково, а Покупець інформується.

5.4. Якщо замовлений товар відсутній на сайті, Продавець повинен повідомити про це Покупцю по телефону, в соціальних мережах або за допомогою електронної пошти.

5.5. При відсутності товару Покупець вправі замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

5.6. Покупець може відмовитися від придбання любого із товарів до моменту його відправки.

5.7.Приєднуючись до цієї Угоді користувача і оформляючи замовлення, Покупець підтверджує, що ознайомлений з розділами інтернет-магазину «Оплата і доставка», погоджується з ними і розуміє їх зміст в повній мірі. Продавець залишає за собою право змінити термін доставки замовлення.

5.8. Покупець погоджується з тим, що ціна на товари, їх асортимент і кількість, будуть актуальними лише на момент оформлення замовлення і можуть змінюватися, якщо замовлення не було остаточно сформовано.

5.9. Ціна, вказана на сайті, може бути змінена інтернет-магазином в односторонньому порядку.

5.10. Якщо Покупець замовив товар, ціна якого була змінена, Продавець повинен повідомити про це по телефону або за допомогою електронної пошти для підтвердження або відміни замовлення. Якщо Покупець недоступний, замовлення автоматично анулюється.

6. Доставка и передача товару Покупцю.

6.1. Доставка товару, придбаного в інтернет-магазині, здійснюється Укрпоштою або Новою поштою (у відділенні або кур’єром )

6.2 Відправка замовленого товару відбувається протягом одного-двох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділя та офіційно визнані свята не входять до числа робочих днів.

6.3. Покупець зобов’язаний в присутності кур’єра або в пункті видачі виконати прийняття замовленого товару по кількості, якості, асортименту і комплектності товару. Якщо при отриманні замовлення у відділенні пошти Покупець виявить зовнішні пошкодження товару, неповну комплектацію або недостачі однієї із позицій, необхідно або відмовитися від посилки, або скласти з співробітником відділення акт невідповідності товару. Після чого звернутися до Продавця за телефоном або електронною поштою.

6.4. Забираючи товар з відділення пошти, Покупець погоджується з його зовнішнім станом або комплектацією.

6.5. Вартість доставки відповідно тарифів перевізника.

6.7. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, витрати, пов’язані з поверненням товару, оплачуються інтернет-магазином.

6.8. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати інтернет-магазина пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

7. Оплата замовлення.

7.1. Замовлення, зроблене в інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського безготівкового перерахунку або при безпосередньому отриманні (замовлення з післяплатою на Новій пошті).

7.2. Оплата замовлення на розрахунковий рахунок Продавця повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення.

7.3. Якщо протягом вказаного часу грошові кошти не надішли, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

8. Порядок повернення товару належної якості.

8.1. Відповідно до Постанови КМУ від 19.03.94р. № 172 ювелірні вироби належної якості з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння поверненню і обміну не підлягають.

8.2. Покупець вправі відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур’єру або в пункті видачі, якщо товар не підходить за розміром, формою, габаритами, кольором, або з якихось інших причин які можуть завадити у використанні.

8.3. Повернення товару в інтернет-магазин можливе в разі, якщо виріб не носили, збережений товарний вид, комплектація. Окрім того, повинні бути збережені оригінальна упаковка та бирка з пломбою.

8.4. Повернення товару належної якості в інтернет-магазин здійснюється за рахунок Покупця.

8.5. При поверненні Покупцем товару належної якості, інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму по факту повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину, пов’язаних з доставкою товару Покупцю не пізніше 7 робочіх днів від дати повернення.

9. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет-магазин, при виявлені прихованого браку та гарантійне обслуговування.

9.1 Продавець несе гарантійні зобов'язання за надані товари чи послуги перед Покупцем відповідно до умов гарантійних зобов’язань.

9.2. На товари, придбані в інтернет-магазині встановлено гарантійний термін в 18 місяців. Якщо протягом цього часу товар був поламаний, Покупець може звернутися в інтернет-магазин для здійснення гарантійного ремонту. Доставка товару оплачується Покупцем, ремонт Продавцем.

9.3. Гарантійне обслуговування проводиться за умов наявності бирки, непошкодженого відбитка клейма виробника, повноі комплектації товару.

9.4. Продавець може відмовити в гарантійному обслуговуванні якщо виріб має сліди механічного пошкодження чи розтину, сліди впливу хімічних речовин, якщо наявні сліди ремонту,особами, які не є співробітниками Продавця.

9.5. Якщо гарантійний ремонт неможливий, Продавець має право замінити на товар належноі якості або повернути кошти.

10. Інше.

10.1. Інтернет- магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

10.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона оприлюднена на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно з дійсним законодавством України.

11. Адреса та реквізити.

ФОП Стадник Ірина Вікторівна

Адреса: Україна, м. Харків, вул. Сомівська 12-Б

р/р № UA693510050000026009439942900

Банк одержувача: АТ «УкрСиббанк» у м. Харкові

МФО 351005

ЄДРПОУ(ІПН) 2868010928

Виписка із ЄДРПОУ: 2 480 017 0000 024180

Платник єдиного податку.

Не є платником ПДВ.